אישה נעצרה ע”י שוטר וחשבה היא עומדת לקבל דו”ח – מה שקרה אחר כך ריגש אותה מאוד


2
צילום אילוסטרציה: depositphotos.com/ Nomadsoul1

ברוב המקרים, כאשר שוטר עוצר את הרכב שלנו זה בדרך כלל לא סימן טוב. צ’יי היתה בדרכה לראיון עבודה ביום שישי בבוקר, כשראתה אורות כחולים מתקרבים למכונית שלה. מהר מאוד הבינה שניידת המשטרה מסמנת לה לעצור.

היא עצרה את מכוניתה לצד הדרך, ממתינה במתח לשוטר שהתקרב אליה. צ’יי היתה מודאגת, לא היה לה מושג למה היא התבקשה לעצור כאשר היא אפילו לא נהגה מהר או עשתה משהו שאסור.

העובדה שהיא כבר היתה מתוחה לקראת ראיון העבודה שלה לא עזר לה להירגע. אז, מה היא עשתה לא בסדר?

בעוד היא מוציאה את רשיון הנהיגה שלה מהתיק שלה, אמר לה השוטר: “אל תוציאי כלום. אני רק רוצה שתדעי שאורות הבלמים שלך לא עובדים”.

מסתבר שאורות הבלמים של צ’יי נהרסו. היא מיד הרגישה כעס לאחר שהחליפה את האורות בחודש שעבר והמכונאי אפילו ביקש ממנה 600 דולר כדי לעשות בדיקה מקיפה למכונית שלה.

מחשש שהיא עלולה לקבל דוח בגלל אורות הבלמים הלא תקינים שלה, צ’יי הסבירה לשוטר את כל הסיפור. מה שקרה אחר כך הפתיע אותה לגמרי!

בתגובה, השוטר החליט מיוזמתו לתקן את אורות הבלמים ועבד על זה במשך 30 דקות.

“הוא בדק את האורות והקיש עליהם, אבל הם לא נדלקו. אז הוא אמר לי לפתוח את מכסה המנוע כדי לבדוק את תיבת הממסר”, סיפרה צ’יי בפוסט בפייסבוק.

השוטר היה יכול בקלות לתת לה דוח, אבל במקום זאת, הוא קיבל עליו תפקיד של מכונאי כדי לוודא שאורות הבלמים ידלקו.

“הוא עשה מעל ומעבר לתפקיד שלו, הוא לא היה צריך לעשות את זה”, הסבירה. “הוא אמר, ‘אני דואג יותר לביטחונך מאשר לתת לך דוח. אמרתי לעצמי, ‘הוא מלאך, הוא ברכה'”.

בעקבות המחווה הלבבית של השוטר, צ’יי פרסמה את פוסט בפייסבוק שלה ותיארה את כל מה שקרה. הפוסט קיבל אלפי לייקים.

אהבתם? שתפו!