הומלס שראה זוג שקופא מקור נתן להם את המעיל שלו – הם בתגובה שינו את חייו לנצח


4
צילום אילוסטרציה: shutterstock.com/ By silverkblackstock

אנשים נוטים לפעמים לשפוט אחרים על פי איך שהם נראים או את הדרך בה הם מתלבשים. כאשר זוג אחד פגש אדם ללא בית, שהציע להם את מעילו באקראי, הם ידעו שעליהם לספר לעולם על המפגש הזה, וגם להסביר למה לא למהר לשפוט אנשים שהם חסרי בית.

כאשר שרלוט אליס וטיילור וולדן היו תקועים בתחנת הרכבת התחתית של לונדון בינואר 2017 במזג האוויר הקפוא לאחר שהמתינו לרכבת האחרונה, הם שמעו קול קורא מאחורי גבם, זה היה הומלס בשם ג’ואי שנתן להם את המעיל שלו.

“אף אחד לא ראוי להיות בחוץ בתנאים האלה. אני לא אומר שצריך לסמוך על כל מי שאתה פוגש בפינת הרחוב, אך על מי בדיוק אתה צריך לסמוך?”, כתבה אליס.

“כל החברים והמשפחה שלי בתחילה חשבו שאנחנו משוגעים וחשבו על הגרוע ביותר”, אמרה. “אחרי שהצגנו להם את ג’ואי כולם אהבו אותו מיד כי הוא באמת כזה בחור אמיתי”.

אליס גם תיארה את האופן שבו הם עוזרים לג’ואי: “לקחנו אותו למסעדה הודית, לקחנו אותו למעצב שיער, אנחנו נתנו לו מכשיר טלפון, החברים שלי נתנו לו בגדים חדשים, אנחנו הולכים איתו לשחק פוטבול, משחקים בפלייסטיישן, הוא אפילו עוזר לאמא שלי להאכיל את הסוסים”.

חמישה ימים לאחר מכן, ג’ואי קיבל ראיון עבודה. הוא סיפר כיצד הפגישה עם בני הזוג שינתה את חייו.

אליס סיימה את הפוסט שלה בפייסבוק עם מסר חזק לכולם: “לפעמים כל אחד צריך מישהו שניתן לתת לו קצת מהזמן שלנו. אני חולק את הסיפור הזה מסיבה אחת בלבד, לגרום לכם לדעת שיש אנשים שם בחוץ. רק תנו להם קצת מזמנכם. זה לא עולה כלום”.

מקור: mirror

אהבתם? שתפו!