צפו: אב ובנו שתלו אלף עצים בסמוך לביתם – 17 שנים אחרי נחשפה הסיבה


2

בני הזוג האוס וג’נט ווינסטון, שידרו אהבה שרוב האנשים יכולים רק לחלום עליה. זו הייתה אהבה ממבט ראשון עבור הזוג, וכל יום שעבר האהבה שלהם רק הלכה והתחזקה.

בני הזוג התחתנו בשנת 1962 ועברו לביתם החדש בחווה מקסימה באזור כפרי באנגליה. כמה שנים לאחר מכן, הזוג הביא לעולם את בנם הבכור. מערכת היחסים שלהם עם בנם הייתה מערכת יחסים בריאה והחיים של המשפחה היו מאושרים. אבל ברגע אחד הכל התמוטט.

לאחר 33 שנות נישואים ג’נט הלכה לעולמה בשל אי ספיקת לב ומתה כשהיתה רק בת 50 בלבד. הבן הבכור היה הרוס ולא היה לו מושג כיצד יצליח להמשיך לחיות בלי אמו.

האב והבן ניסו לרפא את פצעיהם ככל האפשר, אבל מה שלא היה, עזיבתה של ג’נט היתה כואבת מדי.

כמה חודשים לאחר ג’נט הלכה לעולמה, להאוס וינסטון עלה רעיון כיצד להנציח את אשתו האהובה, והתחיל לעבוד על שדה פתוח ועשיר בצמחייה ליד הבית – מקום שג’נט אהבה מאוד. הרעיון היה ליצור מקום שבו הוא ובנו יוכלו לבקר בימים קשים.

המחווה המדהימה של וינסטון לג’נט נשמרה בסוד במשך שנים – עד שבלון תצפית באוויר חלף מעל השדה.

לב בשדה. צילום אילוסטרציה: depositphotos.com/ woodkern

הטייס אנדי קולט היה בדרכו הביתה עם מטוסו הפרטי כשגילה את המחווה של וינסטון. הוא הביט למטה ולא האמין למה שראה – שדה בצורת לב.

במשך שנים, וינסטון שתל אלפי עצים כדי ליצור חורשת עצים גדולה שבמרכזה יש לב גדול.

בראיון ל”דיילי מייל סיפר הטייס: “זה היה המראה המדהים ביותר שראיתי אי פעם מן השמים. זה היה לב מושלם חבוי מן העין – אף אחד לא ידע שזה היה שם. אפשר פשוט לדמיין את סיפור האהבה”.

“היה לי חשוב ליצור מקום בשבילי ובשביל הבן שלי כדי שנוכל לכבד את ג’נט עם מחווה שתישאר להרבה זמן. רציתי לבחור אזור שג’נט אהבה ללכת אליו ולטייל בו. אני מתגעגע אליה כל יום מחדש”, סיפר האוס וינסטון.

מקור: stories

אהבתם? שתפו!