צפו: אמא שלא ראתה את בנה במשך 17 שנים פגשה אותו ביום הולדתה


0

ההחלטה לוותר על ילד ולמסור אותו לאימוץ היא החלטה קשה, בלשון המעטה.

תמי אוסוולט, תושבת פלורידה שבארצות הברית, עמדה להפוך לחסרת בית לאחר שבן הזוג שלה נטש אותה והיא נשארה כמעט ללא כלום. עולמה התפורר והיא איבדה גם את עבודתה.

המצב הפך למורכב יותר, לאחר שתמי אוסוולט הבינה שהיא בעצם בהריון. המחשבה לגדל שלושה ילדים קטנים בלי אמצעים גרמה לה לעשות מעשה לא קל בכלל.

היא החליטה להביא את הילד לעולם לקרוא לו בשם ברוס ומיד למסור אותו לאימוץ. לדבריה, הוא נמסר למשפחה עם שני הורים אוהבים שהיה להם בית יציב עם כל האמצעים הנדרשים כדי לגדל ילד.

ברוס אומץ ובהמשך שמו שונה לדילן. תמי אוסוולט וההורים המאמצים שמרו על קשר במשך זמן מה, אך במהלך הזמן הקשר נותק. תמי אוסוולט תמיד שמרה במשך 17 שנים על התקווה שתראה את בנה שוב.

בנותיה של תמי הצליחו ליצור קשר עם המשפחה המאמצת ומשם הדרך לפגישה של דילן עם אמו הביולוגית הייתה קצרה.

מספר ימים אחרי יום הולדתו של דילן הגיעה הפגישה המרגשת, דילן שעבד כמלצר במסעדה, הזמין את אמו תמי ובנותיה, אך תמי עצמה לא ידעה משום דבר.

הבנות ישבו יחד עם אמם תמי ולאחר מספר שניות ביקשו ממנה להסתובב: “אמא, הבן שלך נמצא מאחורייך, את יכולה להסתובב בבקשה”?

בסרטון שצולם במסעדה נראית תמי האם שהיא הייתה מאוד נרגשת ומאושרת לפגוש סוף סוף את הבן שלה.

במהלך המפגש המרגש, הבטיחו תמי האם והבן שלה דילן להישאר בקשר הדוק. “מרגיש שלם יותר עכשיו במובן מסוים”, סיפר דילן לאחר המפגש עם אמו.

צפו בפגישה המרגשת:

אין ספק שמדובר בסיפור ענק ומרגש, כי לא משנה מה קרה בדרך, אין כמו אהבה של אם לבנה. כעת שהמשפחה נפגשה שוב בהרכב מלא, נותר לקוות כי כולם ישמרו על קשר אמיתי ואוהב לנצח.

אהבתם? שתפו!