צפו: הוא ניצל מתאונת דרכים מתעורר מתרדמת של שבועיים ומספר לאמא שלו דבר שהשאיר אותה בהלם


11

בשנת 1997 ג’ולי קמפ נסעה הביתה מהכנסייה עם בעלה אנדי ובנה לנדון שהיה אז בן 8. הנסיעה הייתה מחרידה לאחר שאמבולנס התנגש במכוניתם.

האב אנדי נהרג במקום, ג’ולי האם נפצעה קשה מאוד. הצוות הרפואי שהגיע למקום לא הצליח בהתחלה לאתר את לנדון הבן, מאחר והמכונית הייתה ממש מרוסקת, אך כעבור מספר דקות

הם איתרו אותו והצליחו לחלץ אותו במצב אנוש. בדרך לבית החולים בקרולינה שבארצות הברית, ליבו של לנדון הפסיק לפעום, אך הצוות הרפואי באמבולנס הצליח להחזירו לחיים.

כשהגיעו לבית החולים, ליבו של לנדון שוב הפסיק לפעום, וגם כאן במזל הרופאים נאבקו והצליחו להחזיר אותו לחיים אך הוא נשאר בסוג של תרדמת.

לאחר מספר ימים, האם הראתה סימני התאוששות. הרופאים אמרו לה כי ככל הנראה בנה נפגע מוחית באופן קשה מאוד עד כדי כך שחייו ישתנו מבחינת ההליכה והדיבור.

שבועיים לאחר התאונה המחרידה, לנדון החל לפקוח את עיניו ולהתעורר מהתרדמת. לאחר סדרת בדיקות הרופאים הגיעו למסקנה כי לנדון מחלים היטב וכי לא נוצר לו נזק מוחי.

ג’ולי האם הבינה מהרופאים כי בנה מתעורר וביקשה לראות אותו מיד, כשנכנסה לחדרו היא שאלה אותו “האם אתה יודע היכן אבא שלך?”

הוא ענה לה תשובה שהדהימה אותה, לנדון סיפר לה כי אביו אנדי “נמצא בשמיים”.

לאחר מכן סיפר לה כי ראה בשמיים עוד שני ילדים שדומים לו. האם ג’ולי לא הצליחה להבין על מה הוא מדבר, עד שפתאום נזכרה כי לפני שהביאה אותו לעולם היא עברה שתי הפלות.

ג’ולי ובעלה מעולם לא סיפרו על כך ללנדון והיא הייתה בהלם שהוא בכלל יודע.

“הוא סיפר לי שפגש את שני האחים שלו בגן עדן למרות שאף פעם לא סיפרנו לו עליהם. לא סיפרנו לו שעברתי הפלה פעמיים”, כך מספרת ג’ולי.

אהבתם? שתפו!