צפו: הומלס שחי ברחוב 35 שנה השתקם והתפרסם בזכות אישה אחת שגילתה משהו מיוחד


-2
צילום אילוסטרציה: shutterstock.com/ By silverkblackstock

ריימונדו ארודה סוברינהו הוא משורר וסופר ברזילאי. הוא נולד באזור כפרי של גויאס ב -1 באוגוסט 1938, ועבר לסאו פאולו בגיל 23, שם עבד כגנן ומוכר ספרים.

בסוף שנות ה -70, בתחילת שנות ה -80, כמעט בסוף הדיקטטורה הצבאית של ברזיל, הוא הפך לחסרי בית, וזה נמשך כמעט 35 שנים.

בתקופה זו הוא כתב שירים וסיפורים קצרים, אך הם נותרו בלתי ידועים. לאנשים שעברו בכל יום לידו, לא היה מושג מדוע הוא שומר דפים מקומטים ליד הכרית שלו. רבים ראו בו אדם חסר תקווה שוויתר על החיים שלו לגמרי.

אלא שיום אחד הכל השתנה בזכות אישה אחת בשם שילה מונטיירו שהתיידדה עם ריימונדו ארודה ונחשפה לשיריו הרבים שכתב.

שילה מונטיירו הרגישה שהאדם שעומד מולה באמת בעל כישרון מיוחד וכתוצאה מכך, היא החלה במסע פרסום ואף פתחה דף פייסבוק מצליח שבו פרסמה את קטעי השירים שמסר לה, כדי שעוד אנשים ייחשפו לאיש המיוחד שהכירה.

שיריו התפרסמו במהירות וזכו לתגובות רבות ברשתות החברתיות. ריימונדו ארודה קיבל תמיכה מאנשים רבים. חלקם אף הגיעו למקום הקבוע שבו ישב כדי להודות לו על כך ששיתף אותם בשיריו.

בזכות הדף פייסבוק, אחיו האבוד של ריימונדו ארודה יצר עמו קשר והם קיימו פגישה מרגשת במיוחד. ריימונדו ארודה השתקם בסופו של דבר מצא עבודה ושכר בית חם.

זה סיפור מעורר ההשראה. ריימונדו ארודה עשה את מה שהוא הכי אוהב וכתב שירים וסיפורים למרות שהיה חי בתנאים לא אנושיים בכלל ברחובות. זה גם סיפור מיוחד על שילה מונטיירו שמצאה את הדרך להפיץ את שיריו של ריימונדו ארודה ובכך לסייע לו להשתקם ולחזור לחיים נורמלים.

אהבתם? שתפו!