צפו: שוטר ביקש מזוג לעצור את הרכב בצד – מה שקרה אחר כך ירגש אתכם


0
צילום אילוסטרציה: depositphotos.com/ photographee.eu

להודיע לגבר שהוא הולך בקרוב להיות אבא זה דבר ענק. לכן נשים רבות מחפשות דרך יצירתית להודיע לבעלים שלהן שבתוך זמן קצר הם הולכים להיות אבות.

אישה אחת מארצות הברית חשבה על דרך יצירתית במיוחד והלכה עם העניין קצת רחוק כאשר החליטה לשתף פעולה עם המשטרה. נכון, זה נשמע הזוי אבל בסופו של דבר זה יצא יפה מאוד.

בסרטון שצולם מהמכשיר הסללורי והפך ויראלי, נראים בני הזוג ניק רוק ובעלה נוסעים ברכב, כשלפתע שוטר מבקש מהבעל לעצור בצד.

הבעל שלא הבין בכלל מדוע שוטר מבקש ממנו לעצור, היה די לחוץ מכל הסיטואציה. כאשר השוטר ניגש אל הרכב, בני הזוג הבחינו בשוטר והוא היה נראה להם מוכר, אך זה לא מה שהוריד את מפלס המתח שהיה שם.

השוטר שוחח עם בעלה של ניק, ואמר לו כי במושב האחורי יושב ילד קטן ללא כיסא וחגורת בטיחות. הבעל שהיה המום ענה כי אין לו בכלל ילד ברכב. השוטר אמר לו שוב להסתכל עוד הפעם אחורה ולראות שכן יושב שם ילד.

באותם רגעים, ניק הוציאה את בדיקת ההיריון ואמרה לבעלה בנוכחות השוטר: “באמת יש לנו ילד ברכב ללא כיסא בטיחות”.

לבעל שהיה המום ודי מבולבל לקח כמה שניות להבין מה הולך כאן. במקביל, שוטר נוסף ניגש לרכב והביא לבני הזוג מתנה בובת דובי וחולצה שהודפס עליה המשפט: “בקרוב תהיה אבא”.

אין ספק שמדובר בהפתעה יצירתית מרגשת ומיוחדת ובזוג מקסים.

זה לא הפעם הראשונה ששוטרים עוצרים בני זוג ומפתיעים את אחד מבני הזוג, זוג צעיר שנסע בכביש המוביל למדינת קנזס השוכנת במרכז ארצות הברית, הופתע לאחר ששוטר ביקש מהם לעצור בצד הכביש.

אוסטין אורן וסמנתה ווטסון שהיו בדרכם לארוחה משפחתית, לא היה מושג מה השוטר רוצה מהם, או יותר מדויק לומר שלסמנתה לא היה מושג, בניגוד לבן זוג שלה אוסטין.

בסרטון שצולם כולו מניידת המשטרה, נראה השוטר מבקש מאוסטין להציג בפניו את רשיון הנהיגה. בשלב הזה, לא רואים כיצד סמנתה הגיבה או הרגישה, אך אתם יכולים לדמיין.

לאחר שאוסטין הציג לשוטר את רישיון הנהיגה, בני הזוג שישבו ברכב עדיין לא הבינו מה בדיוק קורה.

השוטר ניגש לרכב שלהם שוב ושאל את אוסטין: “קיבלתי קריאה שיש קורבט שחורה שנוסעת בחוסר זהירות על הכביש. זה אתה?”.

במקביל, השוטר ביקש מהם לרדת מהרכב ואף הורה לאוסטין לרדת על הברכיים כדי לבצע על גופו חיפוש.

ניתן לראות בשלב הזה את סמנתה עומדת המומה מהצד ולא מבינה מה בדיוק עשה החבר שלה.

בתום החיפוש השוטר אמר לאוסטין: “זה בדיוק מה שחיפשתי. אתה הולך לשלם על זה. אני הולך להביא את המצלמה”.

בשלב הזה כבר סמנתה הייתה בסוג של שוק ולא האמינה למה שהיא שומעת. השוטר חזר עם המצלמה וביקש מסמנתה להתקרב לאוסטין ולעמוד מולו בזמן שהוא יושב על הברכיים עם הידיים מאחורי הגב.

ואז קרה הדבר המדהים, אוסטין הוציא את הדבר שכביכול השוטר חיפש- טבעת אירוסין עבור בת זוגתו סמנתה. אוסטין פנה לסמנתה והציע לה להינשא לו. היא כמובן לא הצליחה לדבר מרוב התרגשות והחלה לבכות מאושר. הסרטון כמובן הפך לויראלי ברשתות החברתיות.

אהבתם? שתפו!