ראש העיר ששמע תלונות רבות על עובדי הציבור שלו החליט להתחזות לבעל מוגבלות כדי לגלות את האמת על עובדיו


0

לא תמיד עובדי ציבור בכירים, המצויים במגדל השן, יכולים להבין כיצד המדיניות שהם עצמם קבעו מיושמת מ’למטה’. לכן, כאשר קרלוס טנה, ראש עיירה קטנה במקסיקו, שמע תלונות רבות על עובדי ציבור כולל עובדיו שלו, הוא החליט לבדוק זאת בעצמו.

בשבועות האחרונים, קרלוס טנה החל לקבל תלונות רבות של אנשים עם מוגבלות ומצוקה חברתית על התעלמות וזלזול מצד עובדי ציבור כולל אנשי הצוות שלו.
כשנשאלו עובדי הציבור ואנשי הצוות שלו הם הכחישו את האשמה, מה שהוביל את ראש העיר לבדוק את העניין בעצמו ולהתחזות לאדם בעל מוגבלות המבקש סיוע ממשרדי העירייה.

על מנת לטשטש את זהותו החיצונית, הוא לבש צווארון גולף שחור, זוג משקפי שמש שחורים וכובע אפור שכיסה את מחצית מפניו והתנייד בין משרדי העירייה השונים בכיסא גלגלים.

המשרד הראשון בו ביקר היה מנהלת הפיתוח החברתי של העיירה, שם ביקש ארוחה חינם לה זכאי כנכה, אך נדהם לגלות כי אנשי הצוות התעלמו מבקשתו.
לאחר מכן הוא ביקר במשרדו שלו בדרישה לשוחח עם ראש העיר. לאחר שנאמר לו שראש העיר אינו זמין, ביקש קרלוס לשוחח עם מזכיר מועצת העיר.

נאמר לו בגסות להמתין. לאחר המתנה של שעתיים, ראש העיירה החליט לחשוף את זהותו האמתית. הוא הסיר את התחפושת שלו בכעס ובאכזבה, והשאיר את הצוותים שלו בהלם.

לאחר הניסוי החברתי, קרלוס תנא אמר שההתחזות עזרה לו למצוא את האמת. מעתה ואילך, הוא הצהיר שהוא יבדוק מקרוב את התנהלות עובדי הציבור ושכנגד עובדים שינהגו יינקטו צעדים דרסטיים.

קרלוס ידוע זה מכבר כמי שעומד לצד האוכלוסייה החלשה מבחינה חברתית ועוזר להם באמצעי הכוח שלו. המשיך כך, ראש העיר!

אהבתם? שתפו!