שדרנית רדיו צילמה סלפי לאינסטגרם – הגולשים מצאו משהו מצמרר במיוחד בתמונה


1

קייט לונגברוק, שדרנית רדיו מאוסטרליה, עברה לגור בבולוניה שבאיטליה למשך שנה עם משפחתה. היא החליטה לרכוש דירה בבניין עתיק שנבנה לפני כ-800 שנה.

קייט לונגברוק צילמה סלפי בדירה החדשה עם חברת ילדות שלה והעלתה לאינסטגרם. התמונה שיצאה הפחידה מאוד את הגולשים שכתבו לה כי במראה שמאחוריה מופיעה דמות מפחידה שמזכירה רוח רפאים.

 

View this post on Instagram

 

People who are following our family’s move to Italy may know of our waiting waiting waiting (Italian style) to move onto our permanent apartment – so when @davoandy and @tashprendergast blew into bologna, we took them on a tour to check on its progress. It’s in an old palazzo… some of it built in the 1300s, and there are three giant mirrors in the lounge, apparently from the 1700s. So much age. I said to Tash “I always think if I turn around really quickly, I’ll be able to see the past in this mirror…” So we were laughing, and decided to take a selfie to see if anything would appear. Look over my head. WTF is that??? Also, I hope if that white apparition is a ghost that it at least pitches in with the renos so we can finally move in.🙏 👻 #wescreamed #withlaughter #sixtakeitaly❤️🇮🇹💚 #possiblyseven #romewasntbuiltinaday

A post shared by Kate Langbroek (@katelangbroek) on

אחד הגולשים כתב לקייט: “אני מצטער אבל זה רוח רפאים. למעשה, אני אישית רואה שתי רוחות רפאים, נכון? יש אחת לובשת גלימה לבנה או שאולי זה רק אדם שנכנס לחדר. בנוסף יש אחת יותר קטנה יותר בצבע שחור – יתכן שזה ילד אבל הוא נראה ילד רפאים, מי יודע”.
צילום אילוסטרציה: depositphotos.com

האם גם אתם חושבים שמדובר ברוחות רפאים?

רוח רפאים זוהי הופעתו העל-טבעית של אדם מת. רוח רפאים נקראת גם בשם פנטום. רוח הרפאים מזוהה לרוב עם נפש האדם שנשארה על הארץ במקום לעלות השמיימה לגן עדן או לרדת לשאול תחתיות.

אהבתם? שתפו!