זירת המומחיםצפה בהכל

פעילות גופנית – בואו להכיר את אקרובאלכס

פעילות גופנית נורא חשובה עבור ילדנו לכן אנו חייבים להבין בדיוק מה הכי נכון עבור אורח החיים שלהם והכי חשוב שהיה בריא בואו הכירו את אקרובאלכס

כמה שפעילות גופנית היא חשובה לא רק עבורנו כאנשים בוגרים, אלה גם עבור ילדיכם בגילם הצעיר, זה עוזר למנוע השפעה רעה על התפתחותם ולהגיע לחיים בוגרים בצורה טובה יותר.

למה פעילות גופנית כל כך חשובה?

מה שאנו חייבים להבין שהתפתחותו של הילד נמצא דווקא בפעילות הגופנית שלו, זאת בדיוק אחת הסיבות שהילדים עוד מאז שהם קטנים נורא תזוזתיים. כמובן שהעידן שלנו כיום כשהכול הוא טכנולוגיה הפעילות הגופנית אכן ירודה אצל ילדים עקב ישיבה מול מסכי מחשב, ניידים, וכל מה שקשור לכך. האקטיביות שלהם נפגעת באופן כללי הילדים שלכם אומנם אינם מודעים לכך אך זה באמת פוגע בהתפתחותם. ההרגל הזה ממשיך איתם גם לחיים הבוגרים והופך לאורך חיים שהוא לחלוטין אינו בריא עבורם. לפי הסטטיסטיקה אדם אינו אקטיבי בחייו חולה יותר. השמנת יתר מגדילה ב49% אחוז לקבל התקף לב ולא רק זה קיים עוד שלל מחלות המגיעות מאורח חיים לא בריא.

היתרונות שיש לפעילות גופנית להציע עבור ילדכם – 

כמובן שהעתיד של הילדים שלנו הוא חשוב לנו מאוד. היתרונות שיש לפעילות גופנית להציע לילדכם ולהרגיל אותם לאורח חיים בריא נכון כבר מגיל מאוד צעיר:

  1. קורדינציה יציבות וגמישות. 
  2. סיכוי נמוך להשמנת יתר ועודף משקל.
  3. סיכוי נמוך לפתח סוכרת או לחלות במחלת הסרטן.
  4. ירידה בסיכוי לקבל התקף לב בגיל צעיר.
  5. עצמות ושרירים חזקים.
  6. שיתוף פעולה וחברתיות.
  7. קשב וריכוז סדיר.
  8. שינה טובה ומסודרת.
  9. הפחתת דיכאונות בעתיד והרגשה כללית טובה.

הקורס שיעזור לילדכם להגיע לפעילות גופנית נכונה – 

הכירו את אקרובאלס. זה חוג התעמלות ואקרובטיקה לגיל הרך, הנותן לילדכם לרכוש מיומנויות ספורט בסיסיות, המתאימות גם לפעוטות וילדים מגילאים שנה וחצי עד 12. החוג מלמד אלמנטים שונים של אקרובטיקה והתעמלות דרך משחקי ליווי עם מוסיקה וכיף. המטרה של החוג הוא לתת לילדכם ערכים דפוסי התנהגות נכונים, ביטחון עצמי. אקרובאלכס בעצם נותן את הפתרונות לילדים עם בעיות של קשב וריכוז ועובד גם עם ילדים על הרצף האוטיסטי.

כיום יש המון ילדים הסובלים מבעיות קשב, הנוטלים תרופות לכך וזה לחלוטין מעכב אותם התפתחותית שלא נדבר על רגשית. בחוג של אקרובאלכס הילדים שלכם ילמדו להתמודד עם אתגרים היום יומיים שלהם. השינויים אכן נראים לעין מייסד הקורס הוא אלכס פרוסקורוב והוא מציע פתרון מושלם וטבעי עבור ילדים הפעילים פחות וזקוקים לפעילות גופנית ועזרה בבעיות קשב וריכוז. אלכס עוזר למאות ילדים להתפתח בצורה נכונה ולהפוך את זה לאורך חיים נכון ואקטיבי.

בואו לשפר לילדכם את אורך החיים

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button