טוב לדעתצפה בהכל

איך מבצעים מחיקת חשבון אינסטגרם או השבתה ב-2023

רוצים למחוק את חשבון האינסטגרם ולא יודעים איך?רוצים להשבית חשבון אינטגרם? נסביר בקצרה איך בדיוק אפשר למחוק ולהשבית את חשבונכם (מועדכן ל-2023)

קודם כל חשוב להבין מחיקת חשבון אינסטגרם זה אומר מחיקה לצמיתות של הסרטונים\תמונות\עוקבים\לייקים\תגובות הכל כולל הכל צמיתות אומר בלתי אפשרי לשחזר לא משנה מה. בנוסף חשוב להדגיש לאחר מחיקת החשבון לא תהיה אפשרות לשחזר את החשבון, לאחר המחיקה לא תוכלו להשתמש באותו חשבון ושם משתמש יותר אף פעם והחשבון והמשתמש ימחקו מתוצאות החיפוש. אם לא מתאים לכם שהכל ימחק תוכלו להשבית חשבון אינסטגרם במדריך הקצר למטה.

מחיקת חשבון אינסטגרם

אם ניסיתם למחוק את החשבון דרך אפליקציית אינסטגרם במכשיר שלכם, מניח שלא הצלחתם והסיבה לכך שלא ניתן למחוק את החשבון דרך האפליקציה. על מנת למחוק חשבון יש להיכנס לחשבון האינסטגרם שלכם מהדפדפן מהנייד\מחשב\טאבלט שלכם.

נכנסים ללינק הבא –מחיקת חשבון אינסטגרם– ועוקבים אחר השלבים – 

בוחרים את הסיבה בגללה תרצו למחוק את חשבונכם, מכניסים את סיסמתכם ולוחצים על הכפתור מחיקה

אך לפני שאתם מוחקים את חשבונכם, חשוב לדעת שאפשר להשבית את חשבונכם וזה כנראה הצעד הטוב יותר במיוחד אם אתם מתלבטים. אם תשביתו את חשבון האינסטגרם שלכם  לא תאבדו את כל הנתונים שלכם כמו הסרטונים\תמונות\עוקבים\לייקים\תגובות וכו' ולרוב השבתה תספיק לגמרי. גם את ההשבתה לא ניתן לעשות דרך האפליקציה שבמכשיר שלכם ותצטרכו לבצע אותה בדפדפן שנמצא בנייד\ במחשב\ טאבלט שברשותכם.

כך תוכלו להשבית חשבון אינסטגרם שלכם

השלבים להשבתת חשבון האינסטגרם שלכם הם כאלה:

 שלב ראשון – היכנסו מהדפדפן במכשיר הנייד שלכם\מחשב\טאבלט שלכם לאתר אינסטגרם ותתחברו כהרגלכם לחשבון אותו תרצו להשבית.  לוחצים בצד על הפרופיל שלכם ולאחר מכן על ההגדרות. (אם יש לכם אימות דו שלבי תצטרכו לבטל אותו לפני שמשביתים את חשבונכם.

 

אם אין לכם אימות דו שלבי מתקדמים לשלב הבא ונכנסים ל"עריכת פרופיל" יורדים למטה ולוחצים על "להשבית חשבון"

 

לאחר שלחצתם על השבתת חשבון אינסטגרם יבקשו ממכם לתת סיבה להשבית חשבון אינסטגרם ולהכניס מחדש את הסיסמא בפניכם כמה אפשרויות- דאגה בנוגע לפרטיות, דאגה למידע שלכם, ריבוי פרסומות, חוסר זמן לאינסטגרם, פשוט צריכים הפסקה וכד'.

אין הבדל משמעותי בין מה שתבחרו לכן תחברו מה שהכי מתאים לכם ותתקדמו הלאה. תכניסו את סיסמתכם והכפתור יהפוך להיות בולט לחצו על כפתור השבתת חשבון וסיימתם. מזל טוב החשבון שלכם עכשיו מושבת.

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button