ויראלי ברשתצפה בהכל

התוספתן נעלם הגיעה לניתוח והרופאים לא הצליחו למצוא אותו

טיקטוקרית עם למעלה מ1.4 מיליון עוקבים, היא הגיעה לבית החולים לניתוח כריתת התוספתן ונותרה המומה הרופאים טוענים שאינם מצליחים למצוא אותו

טיקטוקרית עם למעלה מ1.4 מיליון עוקבים, היא הגיעה לבית החולים לניתוח כריתת התוספתן ונותרה המומה, הרופאים טוענים שאינם מצליחים למצוא אותו וטוענים שהוא נעלם.

מטופלת בשם סיארה נותרה המומה כאשר הגיע לכריתת התוספתן ולפתע מגלה את הדבר הכי הזוי ששמעה בחייה אין לה תוספתן היא מספרת שבזמן שהרופאים מעדכנים אותי על כל מיני ציסטות חשודות כל מה שאני חושבת עליו הוא לאן בעצם נעלם התוספתן שלי"

סיארה פרסמה בחשבון הטיקטוק שלה בחוויה המטלטלת שחוותה בבית החולים באותו בוקר היא מספרת שהגיעה לבית החולים למיון עם כאבים קשים באזור בו נמצא התוספתן וחשבה שהיא בכלל סובלת מדלקת וצריכה לעבור כריתה. ובאותו רגע אחרי מספר בדיקות של הרופאים הם בעצם מגלים לה שהתוספתן שלה נעלם ואין להם מושג איפה הוא

היא מספרת שהרופאים לא מצאו את התוספתן שלה בבדיקת CT וכי הם בעצם עדיין מנסים למצוא אותו. היא הסבירה היה לי כאב קל בצד ימין אבל אני חשבתי שזוהי ציסטה קורי בן הזוג של סיארה אומר בדרך כלל הכאבים בצד ימין הם התוספתן תלכי לבדוק את זה. ואני אומרת לו זה לא כאב כל כך נורא עד שקמתי בבוקר וכן זה היה בהחלט מאוד רע באותו רגע הבנתי שכדאי ללכת לבית החולים.

לאחר מספר בדיקות היא הסבירה שאח הרופאים הגיע אליה ואמר לה שיש מספר מסקנות לגבי מצבה אבל הם כולם היו מאוד רחוקות ממה שהיא חשבה. "הרופא מסביר לסיארה קודם כל התוספתן שלך אינו קיים בכלל בבדיקת CT, ואני בתמימותי ישר שאלתי את הרופא איפה הוא? למרות שסיארה הייתה מאוד מודאגת לאן יכל היה לעלם התוספתן שלה הרופא הבטיח לה שיותר מאוחר יטפלו בנושא הזה מאחר ואין דלקת חמורה, ולכן אין סיבה לחשוש כלל. 

לאחר מכן חברה של סיארה ג'רי התקשרה לברר ושואלת נו מצאו אותו איפה התוספתן שלך.? סיארה אמרה לה זה העניין הרופא אמר לי שזה בסדר ואין דלקת איפה שהתוספתן צריך להיות למעשה במילים אחרות הוא אמר אנחנו לא מצליחים למצוא אותו ולא יודעים מה לעשות. אבל הרופא הוסיף ואמר לה עוד כמה בשורות לא נעימות על כך שיש לה ציסטה בשחלות ושיש אחת שהיא בגודל של מטבע והתפוצצה ויש נוזלים באגן הרופא אמר לי סיארה אומרת שהוא הבחין בנקודה בריאה הימנית שלי ואמר שספירות תאי הדם הלבנות תקינות ושיש לי פשוט דלקת ריאות 

כולם הופתעו מכמה שסיארה לוקחת את הנושא בקלילות ובהומור אפילו הצופים והעוקבים בטיקטוק הופתעו ואז ג'רי שאלה אותה שאלה מצחיקה את חושבת שהחייזרים לקחו לך את התוספתן?

"אחד הצופים ענה לה על הסרטון ואמר גם לי זה קרה בסוף מצאו אותו סביב המעיים שלי, אחד אחר הוסיף נכנסתי לאותו תהליך הם לא מצאו אותו ואז נתנו לי תרופות נגד כאבים ושלחו אותי הביתה".

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button