ויראלי ברשתצפה בהכל

אבודים – אחרי 40 שנה מצאו האחים אחד את השני בטיקטוק

פעם הרבה משפחות ועולים חדשים היו אבודים ומאבדים את יקיריהם כשהיו עוברים ממדינה למדינה בגלל כל מיני סיבות כגון מלחמות בריחות ומסירה לאימוץ.

פעם הרבה משפחות ועולים חדשים היו אבודים ומאבדים את יקיריהם כשהיו עוברים ממדינה למדינה בגלל כל מיני סיבות כגון מלחמות בריחות ומסירה לאימוץ בעיקר בגלל קושי לגדל ילדים וכדומה. במקרה הבא אשר נספר לכם קרה מקרה דומה אבל בזכות הטכנולוגיה והאפליקציות שלכולנו כיום יש הרבה יותר קל למצוא אחד את השני גם אחרי 40 שנה על זה נאמר תודה לטכנולוגיה שקיימת בחיינו כיום שהיום הרבה יותר קל להיות אבודים.

בסיפור הבא מדובר על בני משפחת הררה אשר מתגוררים במישיגין הם היו בטוחים שלעולם לא יתראו עוד ושדרכם אבודה אחד לשני, אך חייהם השתנו בזכות סרטון אחד אשר הועלה בחודש אפריל בטיקטוק והצליח בהחלט לשנות את חייהם מקצה לקצה.

@josieherrera3

Living without Mi Reyna isn’t easy but I’m trying #ILoveYouMom #RIP

♬ Only Love Can Hurt Like This (Slowed Down Version) – Paloma Faith

אבודים אשר מצאו את דרכם אחד לשני –

האיחוד המרגש של האחים ריגש את כל ארצות הברית ואף עין לא נשארה יבשה, ג'וזי הררה ניסתה להשלים את משימת חייה של אימא ז"ל אשר נפטרה שנת 2015 בלי לדעת היכן ילדיה ומה עלה בגורלם. ג'וזי הגישה דגימות DNA לכל מאגר שרק יכלה ברשת ואחר כך פנתה לרשת החברתית הכי חזקה כיום בעולם, בניסיון למצוא את האבדה הקשה אשר אימא כל חייה ניסתה לפענח היכן ילדיה האבודים האחים של ג'וזי.

אחותה הגדולה של ג'וזי מריה גריי שבאורח פלא הגישה את אותם הדגימות לאותו המאגר על מנת למצוא את אחיה האבודים ואת המשפחה שכל כך חיפשה, נתקלה לפתע בסרטון טיקטוק בודד עוד לפני שבוצעה בכלל ההתאמה והגיבה לאותו הסרטון "אחותי אני כאן אחותי אני כאן ממש כאן". הסיפור מתחיל להתרחב והמון דברים מתחילים לעלות מעל פני המים, משפחת הררה המאוחדת הם כ5 אחים ואחיות מריה וג'רי הכי מבוגרים מהאחים, שנמסרו יחדיו לאימוץ מרטין שנמסר לבדו לאימוץ, פיליפ וג'וזי שגדלו עם אימם מגדלנה.

מריה וג'רי לא הכירו את אחיהם אשר אומצו אך מסתבר שמריה הייתה מתגוררת עם אחיה מרטין במשפחה אומנה מבלי שידעה על זה שהוא אח שלה. מריה מוצאת את הסרטון בטיקטוק ושולחת אותו לאחיה ג'רי ויחדיו הם הצליחו לפענח את שם המשפחה של מרטין ובאמת אחרי כמה חיפושים בגוגל הם מגלים שהם מצאו אותו את אחיהם האבוד,

"ג'וזי התקשרה בערב אך לא האמנתי לה היום יש הרבה הונאות על סוג המקרים האלה אז רציתי קצת זמן לחשוב ואחרי שעתיים התקשרתי אליה שוב וקבענו"

@josieherrera3

Finding Janie Lou, our final piece of the puzzle #Reunited

♬ original sound – Josie Herrera

האחים אבודים הופיעו לרשת החדשות  WLNS, ואמרו שהחיבור בינהם הורגש מיד אך היה להם הרבה יותר קשה מהרגיל להבין מה בעצם קורה והיו להם המון שאלות. "פיליפ אמר תמיד תהיתי לעצמי למה מסרו אותי למה לא רצו אותי מה לא אהבו אותי? היתי ילד רע? אבל הבנתי שזה לא מה שקרה ותמיד הייתי נאהב ורצוי. האחים הררה עדיין לא מצאו את כל האחים יש להם עוד אחות גדולה הנקראת ג'ייני לו סלינס אבל הם עדיין אינם מצליחים לפענח היכן היא נמצאת כיום הם רק יודעים שהיא נולדה ב30 או ב31 ליולי בשנת 1970 והיא נמסרה לאימוץ דרך הכנסייה הקתולית והם מאמינים שהטיקטוק יגיע שוב לעזרתם וזכותו הם יצליחו למצוא גם את אחותם הבכורה.

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button